Hygiena Zubní

Ochrana osobních údajů

  • Domů
  • Ochrana osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Naše webové stránky hygienazubni.cz jsou hluboce zavázány k ochraně a respektování vaší soukromosti a osobních údajů. Tento dokument definuje, jaké údaje shromažďujeme, jak s nimi nakládáme, a jak jsou chráněny. Sbíráme osobní údaje, které nám dobrovolně poskytnete, například když využíváte naše služby, komunikujete s námi, nebo se zúčastníte našich akcí a anket. Tyto údaje mohou zahrnovat vaše jméno, kontaktní informace, informace o vašem zdravotním stavu a historie vašeho prohlížení na našich stránkách. Zpracování těchto údajů je klíčové pro poskytování našich služeb a zlepšování obsahu naší stránky, stejně jako pro účely marketingové komunikace, pokud jste nám poskytli souhlas. Všechny osobní údaje jsou zpracovány s nejvyšší mírou diskrétnosti a bezpečnosti, a jsou uloženy v bezpečných databázích, kde je k nim přístup omezen pouze na autorizovaný personál.

Práva subjektů údajů

Jako subjekt údajů máte právo kdykoliv písemně nás kontaktovat a požadovat informace o tom, jaké vaše údaje máme uložené, a žádat opravu nebo úplné vymazání vašich osobních údajů z našich systémů. Můžete také vznést námitku proti zpracování vašich údajů pro direct marketing. Pokud máte pocit, že vaše údaje nebyly zpracovány v souladu s GDPR, máte právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný a můžete ho kdykoliv odvolat. Pro vaše pohodlí a ochranu vašich práv jsme připraveni poskytnout veškerou podporu a informace na emailu [email protected].

Kontaktní údaje správce

Pro jakékoliv dotazy nebo požadavky ohledně zpracování vašich osobních údajů, prosím neváhejte kontaktovat správce webových stránek, Václava Kuncla na adrese Moravské náměstí 127/1, 602 00 Brno, Česká republika nebo prostřednictvím emailu [email protected]. Jsme zde proto, aby byla vaše interakce s našimi webovými stránkami co nejbezpečnější a nejpříjemnější, zároveň s nejvyšší možnou úrovní ochrany vašich osobních údajů. Vaše důvěra je pro nás nejvyšší prioritou, a proto důsledně dodržujeme všechny předpisy týkající se ochrany osobních údajů.

Napsat komentář

Zpět nahoru