Hygiena Zubní

Ochrana osobních údajů

  • Domů
  • Ochrana osobních údajů

Úvod

Na těchto stránkách dbáme na ochranu Vaší soukromí a důvěrnosti Vašich osobních údajů. Ochrana informací, které nám poskytnete, je pro nás prioritou. Tato zásada ochrany osobních údajů popisuje, které osobní údaje sbíráme, jak je používáme a jaká opatření zabezpečení jsme implementovali k ochraně Vašich údajů.

Shromažďování osobních údajů

Když navštívíte naši webovou stránku, můžeme shromažďovat určité informace, jako je Vaše IP adresa, informace o Vašem prohlížeči, operačním systému a další technické informace. Když vyplníte kontaktní formulář, žádáme Vás o poskytnutí osobních informací jako jméno, e-mailová adresa a telefonní číslo. Tyto údaje používáme výhradně k zodpovězení Vašich dotazů nebo k poskytování informací, o které jste požádali.

Zpracování a využití osobních údajů

Osobní údaje, které shromažďujeme, jsou zpracovávány pouze za účelem, pro který byly poskytnuty. Neposkytujeme je třetím stranám, pokud to není nezbytné k plnění Vašich požadavků nebo pokud to nevyžaduje zákon. Vaše údaje jsou zpracovávány na našich zabezpečených serverech a jsou chráněny před zneužitím, ztrátou nebo neoprávněným přístupem.

Práva subjektu údajů

Máte právo požadovat přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu, vymazání nebo omezení zpracování. Dále máte právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a právo na přenositelnost údajů. V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se ochrany osobních údajů, nebo pokud chcete uplatnit svá práva, kontaktujte nás prosím na e-mailu [email protected].

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně ochrany osobních údajů se můžete obrátit přímo na majitele stránky, Václava Kuncla, na adrese Moravské náměstí 127/1, 602 00 Brno, Česká republika, nebo na e-mailu [email protected].

Napsat komentář

Zpět nahoru